درباره شرکت:

گروه صنعتی هوشمند کرکره در سال 13833 با مدیریتی پویا ، کادری جوان و اهداف بلند مدت فعالیت خود را آغاز نمود و شعار امنیت تست شده و کیفیت بالا را سرلوحه تولیدات خود قرار داد .در حال حاظر گروه صنعتی هوشمند کرکره در فضایی بالغ بر 12000 متر مربع  شامل 4000 متر مربع فضای اداری و 8000 متر مربع فضای کارگاهی مشغول به فعالیت  می باشد.در پی درخواست و تقاضای بازار برای اتوماسیون ساختمانی و درب های اتوماتیک و باز طراحی و بومی سازی این محصولات، مدیریت و نیروهای متخصص  شرکت بر آن شدند تا به این مهم اهتمام ورزند تحقیقات و تلاشهای تیم های مربوطه دستاورد های مهمی را در بر داشته است که در ادامه به برخی از آنان اشاره شده است :  

  • طراحی و تولید درب های کرکره ای اتوماتیک با استفاده از تیغه های مختلف در رنگهای متنوع
  • طراحی و تولید  متعلقات الکترونیکی درب ، اکسس کنترل ، محافظ و باتری ذخیره برق برای درب های اتوماتیک
  • طراحی و تولید موتورهای توبولار جهت بکارگیری در درب های اتوماتیک برای اولین بار در ایران
  • طراحی و تولید موتورهای ساید جهت بکارگیری در درب های اتوماتیک برای اولین بار در ایران
  • پاسخگویی به نیاز  مقاطع خاص مشتریان با راه اندازی پرس های اکستروژن مختلف
  • احداث آزمایشگاه مجهز فلزات با کاربرد درون مجموعه ای و برون مجموعه ای
  • مجهز شدن به خط شستشوی نانو برای اولین بار در ایران
  • فعال سازی و تامین نمایندگان برند هوشمند کرکره در سراسر ایران و برخی مناطق در منطقه

تلاش شبانه روزی تیم طراحی ، متخصصان فنی واحد فروش و بازاریابی گروه صنعتی هوشمند کرکره و همکاری مداوم و مشاوره با تولید کنندگان مطرح خارجی و کیفیت مورد نظر مصرف کنندگان داخلی از سوی دیگر  ،دلیلی شد تا محصولات گروه صنعتی هوشمند کرکره توان رقابت با محصولات  خارجی را داشته باشدهم اینک گروه صنعتی هوشمند کرکره پس از تامین نیاز بازار های داخلی از مرزهای کشور پا فراتر نهاده است تا برند هوشمند کرکره در بازارهایمنطقه کاملا شناخته شده باشد و محصولات خود را در کنار محصولات اروپایی به مصرف کنندگان خارجی عرضه نماید.

مسئولیت اجتماعی شرکت‌ها در پیوند با مسئولیت شرکت در برابر جامعه، انسان‌ها، و محیطی است که شرکت در آن فعالیت می‌کند و این مسئولیت از جستارهای اقتصادی و مالی فراتر می‌رود. مسئولیت اجتماعی شرکت در تعریفی روشن‌تر این گونه تعریف شده است: «مسئولیت اجتماعی شرکت فعالیت‌هایی است که پیش برنده سود و منفعت اجتماعی بوده و فراتر از منافع سازمان و آن چیزی است که قانون بایسته می‌دارد.

 

مطالبه از سازمان‌ها برای «مسئولانه عمل کردن» در قبال جامعه، موضوعی است که با گسترش روزافزون اثرگذاری آن‌ها بر محورهای تشکیل دهنده توسعه پایدار یعنی «اقتصاد»، «جامعه» و «محیطزیست»، در دهه‌های پایانی قرن بیستم شدت گرفته و منجر به این شده‌است که مفهومی به نام مسئولیت اجتماعی سازمانها یا CSR در دنیای مدیریت ظهور پیدا کند. CSR در یک تعریف ساده، یعنی اینکه سازمان‌ها در مقابل جامعه ای که در آن فعالیت می کنند مسئول هستند؛ چرا که از منابع انسانی، طبیعی و اقتصادی آن استفاده می کنند. بر خلاف نگاه سنتی به مدیریت و کسب و کار، سازمان‌ها دیگر فقط در مقابل سهامداران شان مسئول نیستند و نباید فقط به افزایش سود کوتاه مدت سهامداران خود بیندیشند. بدین ترتیب انتظار می رود سازمان‌ها که در ارتباط با ذینفعان دیگری نیز هستند، خواسته‌های مشروع آن‌ها را هم مورد لحاظ قرار دهند.

 

در هر کسب و کاری و از جمله شرکت‌هایی که برای تولید ثروت و کسب و کار ایجاد شده‌اند باید صد در صد مسئولیت تمام کارهای خود که جنبه اجتماعی دارند را به عهده بگیرند. این مسئولیت در کسب و کار معمولی بر عهده صاحب آن و در شرکت‌ها بر عهده هیئت مدیره و مدیر عامل آن شرکت است. همچنین مسئولیت اجتماعی یا تعهدات اجتماعی شرکت را به چهار جنبه ی مسئولیت اجتماعی زیست محیطی، سرمایه انسانی، خیرخواهانه و اخلاقی تقسیم کرده اند که مهم ترین آن ها مسئولیت اجتماعی زیست محیطی است.